پانل | پانل ساندویچی | ساندویچ پانل | پانل سقفی و پانل دیواری

سفارش و خرید انواع ساندویچ پانل آلومینیومی

در طراحی و ساخت ساندویچ پانل آلومینیومی از ورق آلومینیوم استفاده می‌شود. نوع آلومینیومی این محصول در دو نوع دیواری و سقفی طراحی و تولید می‌شوند. وابسته به فضایی که قرار است در آن از این محصول استفاده کنید، سایز و اندازه مورد نظر برای طراحی مشخص خواهد شد. بزرگ‌ترین ویژگی این نوع از ساندویچ پانل‌ها را می‌توان قابلیت شکل گیری آسان آن در نظر گرفت. به دلیل آن که ورق آلومینیوم به راحتی قابلیت پیاده سازی شدن در تمامی اشکال را دارد، در حال حاضر استفاده از این ورق در نوع خاصی از ساندویچ پانل‌ها با نام ساندویچ پانل آلومینیوم بسیار رواج یافته است.

آلومینیوم دارای ویژگی‌های خاصی است که از این میان می‌توان به خاصیت ضد زنگ بودن آن،  قابلیت شکل پذیری آسان، قیمت مناسب و … اشاره کرد. به همین دلیل از این آلیاژ علاوه در ساخت ساندویچ پانل، در محیط‌ها و ساخت و سازهای دیگر استفاده‌های فراوانی می‌شود. در ادامه این مقاله به بررسی دقیق ساندویچ پانل آلومینیوم خواهیم پرداخت.

ساندویچ پانل آلومینیومی چیست؟

ساندویچ پانل‌ها در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌شوند، علت نام گذاری ساندویچ پانل‌ها ورق استفاده شده در آن است. منظور از ساندویچ پانل آلومینیوم یعنی آن که در طراحی و ساخت این محصول از آلومینیوم استفاده شده است. نوع آلومینیومی این محصول در دو نوع ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی طراحی می‌شوند.

در حالت کلی ساختار اصلی هر ساندویچ پانل به صورتی است که سبکی یکی از مزیت‌های اصلی آن به شمار می‌رود. در طراحی و ساخت این نوع از ساندویچ پانل از ورق آلومینیوم استفاده شده است. استفاده از ورق آلومینیوم در طراحی و ساخت ساندویچ پانل مزیت‌های مختلفی را به همراه دارد که از این میان می‌توان به ضد زنگ بودن، قابلیت شکل پذیری آسان و غیره اشاره کرد. در ادامه بیشتر در رابطه با مزیت‌های ساندویچ پانل‌های آلومینیومی خواهیم گفت.

  ساندویچ پانل عایق حرارتی | قیمت پانل عایق حرارتی | خرید پانل عایق حرارتی

رنگ بندی این نوع از محصول بسیار متنوع است و وابسته به آن که این محصول توسط چه برند و کارخانه‌ای طراحی و تولید شده است، رنگ بندی‌های موجود می‌تواند متفاوت باشد.

پانل های آلومینیومی برای چه مواردی استفاده می شود؟

از پانل های آلومینیومی برای تابلوها، نمایشگرهای نقطه خرید، کیوسک های نمایشگاهی، چاپ دیجیتال و صفحه نمایش، مجموعه های عملکردی، وسایل نقلیه تخصصی، و کاربردهای ساختمانی و ساختمانی مانند روکش های معماری، عایق کاری، و پوشش های دیواری استفاده می شود.


مزیت‌های ساندویچ پانل آلومینیومی نسبت به دیگر محصولات

فلز آلومینیوم به کار رفته در ساندویچ پانل‌ها به دلیل دارا بودن مزیت‌های مختلف باعث شده است که از آن استفاده زیادی در محیط‌های متفاوتی شود. در ادامه به مزیت‌های ساندویچ پانل‌های آلومینیوم خواهیم پرداخت.

ضد زنگ بودن

اولین ویژگی این محصول را می‌توان ضد زنگ بودن در نظر گرفت. به همین دلیل از این محصول در محیط‌های شرجی و همچنین مناطقی که بارندگی زیاد است، استفاده بسیار زیادی می‌شود.

وزن سبک آلومینیوم

یک مزیت عمده ساندویچ پانل‌های آلومینیومی را می‌توان سبک بودن آن در نظر گرفت. هر چه سبکی محصول نهایی بیشتر باشد، کیفیت و کارایی آن محصول بالاتر خواهد رفت. در ساخت و سازهایی که وزن نهایی سازه از درجه اهمیت بالایی برخودار باشد، استفاده از نوع ساندویچ پانل آلومینیومی می‌تواند بسیار مناسب باشد.

سازگاری زیاد با محیط زیست

یکی دیگر از مزیت‌های ساندویچ پانل‌های ساخته شده از فلز آلومینیوم را می‌توان سازگاری زیاد آن با محیط زیست در نظر گرفت. به دلیل آن که پایداری فلز آلومینیوم بسیار زیاد است استفاده از این نوع ساندویچ پانل می‌تواند کمک بزرگی به محیط زیست باشد.

  لیست نصابان ساندویچ پانل مشهد

قابلیت شستشوی ساندویچ پانل آلومینیومی

این نوع از محصولات به دلیل آن که خاصیت ضد زنگ را با خود به همراه دارند باعث شده است که استفاده کننده از آن به راحتی بتواند محصول را شستشو دهد. همچنین به دلیل همین خاصیت استفاده از این محصول به دلیل آن که مقاومت بالایی در برابر خوردگی و فرسودگی دارد در محیط‌های باران خیز به ویژه شهرهای شمالی کشور بسیار رایج شده است.

عایق مناسب صوت، حرارت و …

این محصول به دلیل وجود لایه وسط که با نام لایه عایق ساندویچ پانل شناخته می‌شود، یک عایق بسیار مناسب برای محیط‌هایی است که قرار است صرفه جویی در مصرف انرژی اتفاق بیفتد.

مقاوم در برابر زلزله

در حالت کلی می‌توان گفت که ساندویچ پانل‌ها این توانایی را دارند که در برابر زلزله 9 ریشتری مقاومت بسیار بالایی از خود نشان دهند. به همین دلیل در ساختمان‌های پیش ساخته از این محصولات استفاده بسیار زیادی می‌شود. در حال حاضر در مناطق زلزله خیز کشورهای اروپایی از این نوع سازه برای جلوگیری از ایجاد خطرات جانی استفاده بسیار زیادی می‌شود.

این محصول دارای ویژگی‌های مختلف دیگری نظیر انعطاف پذیری بالا، مقاومت بالا در برابر اکسیداسیون، رسانای مناسب گرما و … است.

حمل و نقل بسیار آسان ساندویچ پانل آلومینیوم

به دلیل وزن بسیار سبک و امکان طراحی و ساخت در ضخامت مورد نیاز، حمل و نقل این گونه از ساندویچ پانل‌ها بسیار آسان است.

دوام و ماندگاری بالا

فلز آلومینیوم به دلیل آن که ماندگاری بسیار بالایی در برابر فرسایش از خود نشان می‌دهد، یک محصول بسیار مناسب برای محیط‌هایی است که امکان و شرایط فرسایش در آن بسیار بالا است.

  ساندویچ پانل‌های ساختمانی

کاربردهای ساندویچ پانل آلومینیوم

محصولات تولید شده توسط برند آریا بارون توس هر کدام دارای کاربردهای خاصی هستند، ساندویچ پانل آلومینیومی به دلیل آن که از فلز آلومینیوم در طراحی و ساخت آن استفاده شده است کاربردهای مختلفی را با خود به همراه دارد. در ادامه به کاربرد ساندویچ پانل اشاره خواهیم کرد.

  1. استفاده در صنعت حمل و نقل
  2. استفاده در صنعت ساخت و ساز
  3. استفاده در صنعت بسته بندی

قیمت ساندویچ پانل آلومینیوم

هزینه ساندویچ پانل به عوامل مختلفی وابسته است. نوع فلز به کار رفته، شرکت سازنده و … همه و همه باعث می‌شود که قیمت یک ساندویچ پنل مشخص شود. برای دریافت نرخ ساندویچ پانل آلومینیومی می‌توانید با شماره‌های درج شده در وب سایت تماس حاصل کنید.

همچنین پیشنهاد می‌شود برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت این محصول حتما مقاله قیمت ساندویچ پانل را مطالعه کنید.

خرید ساندویچ پانل آلومینیومی چیلان

شما به راحتی و تنها با شماره‌های درج شده در وب سایت می‌توانید در مدت زمان کوتاهی سفارش خرید ساندویچ پانل آلومینیومی خود را ثبت کنید.

آنچه در مقاله نوع آلومینیومی ساندویچ پانل بیان شد

ساندویچ پانل آلومینیومی یکی از انواع رایج ساندویچ پانل است، این محصول به دلیل کاربرد بسیار زیادی که دارد در حال حاضر به عنوان یکی از اصلی‌ترین انواع ساندویچ پانل شناخته می‌شود. نوع آلومینیومی این محصول به دلیل آن که دارای ویژگی‌های خاصی نظیر شکل پذیری بسیار آسان، ماندگاری بالا، مقاومت در برابر فرسایش، ضد زنگ بودن و … در حال حاضر از آن استفاده‌های بسیاری در صنعت ساخت و ساز می‌شود.

  ساندویچ پانل پلی استایرن | قیمت و خرید پانل پلی استایرن | سفارش ساندویچ پنل پلی استایرن

این نوع از ساندیوچ پانل همچنان که عنوان شد دارای دو نوع دیواری و سقفی است که وابسته به نیاز خود خواهید توانست نمونه مناسب را تهیه کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با ساندویچ پانل آلومینیومی می‌توانید با شماره‌های درج شده در وب سایت تماس حاصل نمایید. همکاران ما در واحد پیشتیبانی و فروش آماده ارائه خدمت به شما هستند.

مزایا ورق آلمینیومی●ضد زنگ بودن
●وزن سبک آلومینیوم
●سازگاری زیاد با محیط زیست
●قابلیت شستشوی ساندویچ پانل آلومینیومی
●مقاوم در برابر زلزله
●دوام و ماندگاری بالا
کاربرد ساندویچ پانل با ورق آلمینیوم●استفاده در صنعت حمل و نقل
●استفاده در صنعت ساخت و ساز
●استفاده در صنعت بسته بندی
Picture of چیلان ساندویچ پانل
چیلان ساندویچ پانل

ساندیوچ پانل های سقفی | ساندویچ پانل های دیواری | قیمت و خرید ساندویچ پانل

مقالات مرتبط

مشاوره خرید ساندویچ پانل

برای اطلاع از قیمت و سفارش انواع پانل های ساندویچی تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای سفارش ساندویچ پانل به کارخانه تماس بگیرید.